Referencje

Pełen profesjonalizm, perfekcyjna organizacja, szybki kontakt, wyjątkowa kadra, moc atrakcji, super warunki, pyszne jedzenie. Już kilka lat syn jeździ z Ewart na wakacje oraz ferie i póki co nie ma opcji, żeby to się zmieniło. Polecam!!!

Ewa Koczur - Moskała, wrzesień 2019

Bardzo dziękuję za fachową opiekę. Dzieci wróciły zachwycone i pełne wrażeń.

M. F.

Chciałybyśmy serdecznie podziękować za wspaniałe chwile, spędzone na obozie w Rewalu :) Bardzo nam się podobało i były to nasze najlepsze wakacje dotąd. Już odliczmy dni do następnego :)

W. M i N. W.

Chciałabym bardzo podziękować za bardzo dobrą opiekę, super organizację, mnóstwo atrakcji na obozie w Świnoujściu. Bartoszek był pierwszy raz, mimo że tęsknił za domkiem, chętnie pojechałby jeszcze raz. Najlepszą wycieczką wg niego był Hansa Park i pamiątka - kubek ze zdjęciem. Fajnie, że dzieci nie miały czasu się nudzić. Bardzo dobry pomysł ze zdjęciami na koniec każdego dnia.

M. P.

Chciałabym bardzo podziękować całej kadrze obozu w Międzyzdrojach! Czas, który spędziłam na obozie, był najlepszym czasem przez te wakacje! Kadra miała mnóstwo pomysłów, co jeden to ciekawszy. Gra terenowa, Wieczór Talentów, różne gry i zabawy z Panią Mariolą, czy tenis z Panią Martyną - to wszystko wyszło znakomicie! Wycieczki organizowane przez Pana Artura nie mają sobie równych, tak samo, jak lekcje angielskiego i trening pamięci z Panią Ewą. Dziękuję serdecznie za te niecałe dwa tygodnie! Mam nadzieję, że za rok będzie równie fajnie!

Marta

W imieniu Jasia i naszym chcieliśmy bardzo podziękować za wspaniały, niezapomniany, pełen wrażeń obóz we Włoszech. Jasiu, jest bardzo, ale to bardzo zadowolony, nie było rzeczy, o której powiedziałby źle. Po prostu wszystko było rewelacyjne. Już zapowiedział nam, że chce jechać za rok z Państwem. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za opiekę i wspaniałą zabawę. Będziemy polecać wszystkim firmę EWART.

Pozdrawiamy Joanna, Janusz i Jasiu Kapusta (sierpień 2016)