Strona 1 z 32  > >>

OSTATNIE MIEJSCA
dalej...
OBÓZ W HISZPANII ROZPOCZĘTY
dalej...
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Wszystkim naszym Słuchaczom dziękujemy za kolejny, wspólny rok pracy. Z wielką radością gratulujemy postępów!!! Mamy nadzieję, że posługiwanie się językami angielskim bądź niemieckim przyniesie Wam wiele radości i mnóstwo sukcesów:) Tym, którzy uczyli się z nami matematyki, fizyki, chemii, historii, języka polskiego życzymy cudownych, słonecznych wakacji i serdecznie zapraszamy we wrześniu na nowe zajęcia.

Pozdrawiamy, 
Ewa Adamus wraz z całym zespołem CEiT EWART


dalej...
ostatnie w tym roku szkolnym DARMOWE LEKCJE (17.06 - 18.06.2019)

W tym roku szkolnym - podobnie jak w latach ubiegłych - wszystkich kursantów CEiT EWART zapraszamy na cotygodniowe zajęcia dodatkowe. Prosimy o przypomnienie sobie regulaminu korzystania z zajęć darmowych.


dalej...
Oferta

 

 

 

Kilka powodów, dla których powinieneś skorzystać z oferty

Centrum Korepetycji i Kursów EWART:

 

NIEZWYKŁA OFERTA


- Jesteśmy przekonani, że w CKiK EWART znajdziesz to, czego do tej pory szukałeś.

- Zapewnimy Ci kursy i korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych, solidnie przygotujemy Cię do egzaminów, sprawdzianów i konkursów.

- Nasza oferta jest bogata: języki obce, przedmoty ścisłe i humanistyczne, nauka pływania, obozy językowo-sportowe, kursy pamięci i koncentracji uwagi.

- W przypadku nauki języków obcych możesz zdecydować się na korepetycje lub na kurs. Zajęcia mogą odbywać się indywidualnie lub w grupie.

- Pomożemy Ci rozwinąć Twoją pamięć! Centrum Korpetycji i Kursów EWART prowadzi jako jedyna placówka w powiecie wadowickim treningi pamięci, oparte na licencji Szkoły Pamięci Wojakowskich - najsłynniejszej i najstarszej szkoły pamięci w Polsce (5 rekordów pamięciowych Guinessa).

ZAJĘCIA W BARDZO MAŁYCH GRUPACH

  • - W CKiK EWART masz wybór: możesz uczyć się indywidualnie bądź w optymalnie liczebnie grupie: maksymalnie pięcioosobowej.
  • - Grupy są nieliczne dlatego, że tylko w takich grupach nauczyciel jest w stanie poświęcić Ci odpowiednio dużo czasu.
  • - W grupie możecie motywować się wzajemnie, chętniej pracować w zespole i nabierać przy tym chęci wyróżnienia się. Poza tym zauważysz, że nie jesteś sam ze swoimi szkolnymi problemami.
  • - Niezależnie od Twojego wyboru w naszej szkole szybko nawiążesz relacje z nauczycielem, dzięki czemu łatwiej on będzie mógł określić Twoje indywidualne potrzeby, predyspozycje i zdolności.
  • - Jeśli jesteś osobą nieśmiałą lub niepewną swych umiejętności, kameralne warunki ułatwiają Ci uczestnictwo w zajęciach. Nie pozostaniesz "niezauważony", z tyłu, bez szans na efektywne ćwiczenia.
  • - Jedynym wyjątkiem (zajęcia maksymalnie 12-osobowe) są treningi pamięci, których specyfika pozwala na taką liczbę uczestników.

LICZNE RABATY

Uczestnikom przysługują 10% rabaty w następujących przypadkach:

- rabat „za kontynuację” - dla Słuchaczy kontynuujących naukę bez przerwy w CKiK EWART

- rabat „na drugi przedmiot” - rabat dla korzystających z nauki przynajmniej dwóch przedmiotów w CKiK EWART

- rabat „za pływanie” – rabat dla uczniów pobierających lekcje pływania prowadzone przez instruktora CKiK EWART

- rabat „za obozowanie” – dla uczestników tegorocznych obozów i zimowisk organizowanych przez CKiK EWART

- rabat „za rodzinę” – dotyczy przypadku, kiedy więcej niż jedna osoba z najbliższej rodziny uczy się w CKiK EWART. Za „najbliższą rodzinę” uważa się rodzeństwo, małżonków oraz rodziców i dzieci.

- promocje specjalne – pozostałe sezonowe promocje cenowe niewymienione powyżej.

Rabaty i promocje nie sumują się.

 

WYKWALIFIKOWANA KADRA NAUCZYCIELI

- Jesteśmy przekonani, że tylko bardzo dobrze wykształcony, pełen pasji i charyzmy nauczyciel może pomóc Ci uporać się z problemami szkolnymi, nadrobić zaległości, poszerzyć Twoją wiedzę.

- Nasi nauczyciele nie tylko potrafią, ale przede wszystkim lubią uczyć, przez co zarażą Cię entuzjazmem, zachęcając do wytrwałej pracy.

- Stawiamy na pełnych energii, radosnych nauczycieli–optymistów z twórczym podejściem do wykonywanej pracy.

- Chcemy rozbudzić w Tobie pasję i zamiłowanie do przedmiotu bądź sprawności, tak, byś uczył się z entuzjazmem, wydobyć z Ciebie to, co najlepsze, cieszyć się z Tobą z Twoich postępów, świętować Twoje osiągnięcia i przypominać Ci, że jesteś ważny.

SZKOŁA INNA NIŻ WSZYSTKIE

- Bardzo zależy nam na tym, żeby CKiK EWART nie przypominało tradycyjnej szkoły. To jest miejsce wyjątkowe – miejsce, w którym wchodzisz w świat nauki i zaczynasz z nią przygodę. Uczniowie naszą szkołę nazywają "domkiem", zapewne dlatego, że czują się w niej swobodnie i bezpiecznie.

- Jednym z podstawowych celów CKiK EWART jest wzbudzenie Twojej pasji do nauki. Dlatego też zapraszamy Cię do uczestnictwa w życiu naszej szkoły.

- Zauważysz, że tym, co nas wyróżnia spośród innych szkół to klimat. Wystrój szkoły pomaga nam przenieść się w inny świat – świat, w którym przeżyjemy wspólną przygodę z nauką. Zapomnij o zielonej tablicy, ławkach szkolnych i poważnej atmosferze – przekonaj się, że można uczyć się efektywnie i z przyjemnością!

- Zapraszamy Cię na szereg dodatkowych spotkań. Do nich należeć będą wieczory filmowe, gry terenowe, obozy tematyczne, wycieczki integracyjne, świętowanie urodzin, wspólne tworzenie strony internetowej, warsztaty językowe, spotkania z pasjonatami wiedzy, liczne konkursy.

- Jeśli zostaniesz uczniem CKiK EWART, będziesz mógł korzystać z dodatkowych, darmowych lekcji, w czasie których powtórzysz realizowany w czasie kursu materiał, poszerzysz słownictwo (w przypadku języków - gry i zabawy językowe), przygotujesz się do testów. Od Ciebie zależy tematyka zajęć! Jak to działa? Przynajmniej raz w tygodniu nauczyciel ogłasza terminy dodatkowych lekcji dla chętnych. Jedyne, co musisz zrobić, to zadzwonić do CKiK EWART i zapisać się na konkretną godzinę. W zależności od ilości chętnych lekcja może trwać od 30 do 75 minut. Pamiętaj, że decyduje kolejność zgłoszeń. Termin zajęć ogłaszany jest zawsze na stronie internetowej w zakładce: Aktualności.

JESTEŚ DLA NAS WAŻNY

- Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie oraz wysoki poziom i skuteczność nauki. W związku z tym dbamy o profesjonalizm oferowanych usług, zapewniając solidność, bezpośredni z Tobą kontakt, przyjazną atmosferę, a przede wszystkim skuteczne metody nauczania.

- Wybieramy tylko najskuteczniejsze elementy różnych metod, dostosujemy je do Twoich zdolności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy uczeń posiada inne wymagania i możliwości przyswajania wiedzy.

- Ty decydujesz, kiedy chcesz mieć zajęcia - my - w miarę naszych możliwości - dopasowujemy się do Twojej dyspozycyjności.

- Oferujemy Ci zawsze 15 minut zajęć gratis, w CKiK EWART zajęcia odmierzane są w godzinach zegarowych, nie lekcyjnych, a więc z każdej lekcji zyskujesz dodatkowe 15 minut.

- Nie tracisz czasu na dojazdy - siedziba CKiK EWART mieści się tuż przy obwodnicy, obok dworców PKS i PKP. Samochód będziesz mógł zaparkować na parkingu przed naszą szkołą.

ZAPRASZAMY

 


 

    Ach, jak to jest przyjemnie mieć wyższe dążenia! Jakże się cieszę, że mam ich tyle! A najlepsze jest to, że się nigdy nie kończą. Zaledwie osiągnęłaś jeden cel, już inny, wyższy jeszcze, ukazuje ci się w dali… I to właśnie czyni życie tak miłym!

    Ania Shirley