Strona 1 z 31  > >>

DARMOWE LEKCJE (18.03 - 22.03.2019)

W tym roku szkolnym - podobnie jak w latach ubiegłych - wszystkich kursantów CKiK EWART zapraszamy na cotygodniowe zajęcia dodatkowe. Prosimy o przypomnienie sobie regulaminu korzystania z zajęć darmowych.


dalej...
NOWY SEMESTR Z EWARTEM
dalej...
ZA NAMI MECZ...
ZA NAMI UDANY WYJAZD DO HISZPANII - LLORET DE MAR, BARCELONA, TOSSA DE MAR, GIRONA. MECZ FC BARCELONA - CF LEGANES NA CAMP NOU.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSPANIAŁYM UCZESTNIKOM NASZEJ WYPRAWY.

dalej...
PÓŁKOLONIA NARCIARSKA Z CEiT EWART
Zapraszamy na PÓŁKOLONIĘ NARCIARSKĄ w terminie 21-25.01.2019. Zapewniamy atrakcyjny program zajęć, profesjonalną opiekę nad dziećmi, trasport, naukę jazdy na nartach. W programie...
dalej...
OBÓZ JANTAR

 

 

JANTAR - POLSKA


Obóz wypoczynkowo-sportowy

 

Termin: 7.08.2019r - 16.08.2019 r. (9 noclegów)

 

kolonia 8-18 lat

 

Koszt wyjazdu: 1700 złJANTAR - do firmy już od XIII osada rybacka. Średniowieczny znany z ruchu. Czyść ostatnie okres pół roku od listopada do końca trwają tu bursztynowe żniwa.

W sezonie letnim wieś ta staje się turystycznym systemem. Wspaniałe, czyste, wszechstronne i bezpieczne. Jest tu bogata baza gastronomiczna i noclegowa. Dobrze zagospodarowany teren w pasie nadmorskim. Właśnie Jantarze to cudownie relaksem. Odbywaj się w czasie imprez, imprezę kulturalno - rozrywkową.

ZAKWATEROWANIE:

  • Ośrodek rehabilitacyjno-wczasowy Bursztyn www.orwbursztyn.pl

Ośrodek Bursztyn do wspaniale zagospodarowany kompleks 3 budynków, 17 domówków oraz 10 mieszkań w apartamencie i w pawilonie. W ośrodku wnętrz się:

Basen, bilard, piłkarzyki, sala komputerowa, sala dyskotekowa, namiot do zajęć sportowych, siłownia, odnowa biologiczna, świetlica, boisko do piłki nożnej i siatkówki. Ośrodek się po po. 600 m od morza.


WYŻYWIENIE:
smaczne domowe jedzenie, śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiad serwowany i podwieczorek. Pierwsze posiłki: kolacja po przyjeździe, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz podróż na podróż powrotną.

 

RAMOWY PROGRAM POBYTU:

 

1 dzień: tj. 7.08.2019r zbiórki godz. 8.00 na parkingu przy dworku Mikołaja w Wadowicach, przejazd do Jantary. Podczas podróży dłuższa przerwa na obiad. Pierwszym posiłkiem jest właśnie ten dzień.

2 dzień: przyjazd ok. południa, a także zwiad terenowy, poznanie okolicy, obiadokolacja

2-9 dzień:

realizacja programu, dyskoteki, konkursy na plaży, zwiedzanie okolicy, realizacje wycieczek fakultatywnych, zawody sportowe, gry terenowe, gry i zabawy ruchowe, zajęcia dodatkowe,

9 dzień: tj. 16.08.2019r., Po śniadaniu, wykwaterowanie. Pożegnanie z Jantarem :) wyjazd grupy do Wadowic, wieczorny przyjazd grupy

/ 10 dni na miejscu /, 1 i 10 dzień w podróży :( ale będzie wesoło i sympatycznie.

 

ZAPRASZAMY I PROSIMY ZABRAĆ DUŻO DOBREGO HUMORU :)


Program pobytu:


- Gry i zabawy na plaży - turnieje; siatkówki, piłki nożnej, wyścigi rzędów (skoki, wieloboje z wymyłnymi zadaniami, Mecz kadra kontra koloniści)

-Plażowanie i kąpiele w Morzu oraz w basenie Przy ośrodku pod okiem ratownika

-Zawody: zawody Sportowe (pod nadzorem ratownika) Zabawy ruchowe, Zajęcia terenowe nad Brzegiem Morza, kalambury, podchody i biegi terenowe

- Konkursy: Najciekawsze i najśmieszniejsze zdjęcia.Jest Ż obozu, Randka w ciemno, wybór miss i mistera, wieczór talentów, ognisk, dyskoteki, gry i zabawy świetlicowe.

-Gdańsk - Sopot - Gdynia, całodzienna wycieczka autokarowa do Trójmiasta ze zwiedzaniem Starówki Gdańskiej, Muzeum II wojny światowej, Westerplatte, molo w Sopocie, port w Gdynii.

- wycieczka Autokarowa ze zwiedzaniem zamku w Malborku z przewodnikiem (jest możliwość nocnego zwiedzania zamku)

- Rejs Kanałem Elbląskim wycieczka Autokarowa trasa rejsu przebiega przez odcinek Kanału Elbląskiego, na podstawie urządzenia się je: system 5 pochylni, uważany za jeden z najznakomitszych rozwiązań hydrotechnicznych na świecie i rezerwat ornitologiczny na jeziorze Druzno. Dodatek Truskawka, która znajduje się w okolicy jeziora Druzno. Rejs trwa ok 1,5 godziny

 

 

 

F akultatywnie do wyboru (dodatkowo płatne dla chętnych)


* JAZDA KONNA - 50zł

* PARK LINOWY- 40zł

* KŁADY - 50 zł 

DODATKOWE ZAJĘCIA DO WYBORU PRZEZ UCZESTNIKÓW:

1.Nauka i doskonalenie gry w piłkę siatkową pod okiem trenera

2.Zajęcia z lektorem języka angielskiego

3.Profesjonalny trening piłkarski

4. Zajęcia artystyczne

5. Nauka i doskonalenie pływania w wodzie w ośrodku, odnowa biologiczna

Aby pozycje odbyły się zgodnie z harmonogramem musi się zbierać co najmniej 15 chętnych na dane zajęcia

 

 

 

Cena zawiera:


- przejazd komfortowym autokarem z uchylnymi siedzeniami, klimatyzację, barkiem, wideo.
- w domu w domkach w pok. 3-6 os.
- wyżywienie: cztery posiłki dzien- BOGATY BUFET.
- pełna opieka pedagogiczna, opieka medyczna, ratownik w ośrodku + ratownicy na plaży oraz trenerzy do prowadzenia spraw.
- ubezpieczenie nnw
- program sportowy z nagrodami prowadzony przez nauczycieli i trenerów !!!

-sprawdzona i doświadczona kadra wychowawców i nauczycieli


Informacje praktyczne:
Sugerowane kieszonkowe: minimum 200zł. Czy zabrać ze sobą nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem ​​do opalania z filtrem UV, pelerynę przeciwdeszczową i ciepłe rzeczy na niepogodę, legitymację szkolną,Płatności i złożenie na sesje w trzech krokach:

1.Zgłoszenia na adres e- mail : biuro@ewart-kursy.pl lub telefonicznie na numer 791224510. W celu dokonania rezerwacji, należy podać adres e-mail i telefon.

CKIK Ewart Ul.Wojska Polskiego 51a, 34-100 Wadowice

 

2.Zaliczkę w kwocie 400zł należy wpłacić na konto podane niżej, co będzie na postawie uczestnika na obóz. Wpisując dane uczestnika i obóz, który się wybiera. Bank Spółdzielczy nr konta:

59811000002001004799230001

 

3. Resztę kwoty, należy wpłacić na 21 dni przedniej obozu

  • Organizator zastrzega sobie zmiany w programie z przyczyn niezależnych od organizatora