Strona 1 z 31  > >>

DARMOWE LEKCJE (18.03 - 22.03.2019)

W tym roku szkolnym - podobnie jak w latach ubiegłych - wszystkich kursantów CKiK EWART zapraszamy na cotygodniowe zajęcia dodatkowe. Prosimy o przypomnienie sobie regulaminu korzystania z zajęć darmowych.


dalej...
NOWY SEMESTR Z EWARTEM
dalej...
ZA NAMI MECZ...
ZA NAMI UDANY WYJAZD DO HISZPANII - LLORET DE MAR, BARCELONA, TOSSA DE MAR, GIRONA. MECZ FC BARCELONA - CF LEGANES NA CAMP NOU.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSPANIAŁYM UCZESTNIKOM NASZEJ WYPRAWY.

dalej...
PÓŁKOLONIA NARCIARSKA Z CEiT EWART
Zapraszamy na PÓŁKOLONIĘ NARCIARSKĄ w terminie 21-25.01.2019. Zapewniamy atrakcyjny program zajęć, profesjonalną opiekę nad dziećmi, trasport, naukę jazdy na nartach. W programie...
dalej...
Hiszpania 2018r

Hiszpania-Lioret de Mar-Costa Brava

 

Obóz językowo-sportowy 10-18 lat

 

Termin: 23.06.2019r - 3.07.2019 r. (10 dni)

Koszt wyjazdu: 2300 zł (taniej dla uczniow Ewart oraz rodzeństw)

Liczba miejsc ograniczona, zabieramy również dorosłyc .


  • Hiszpania - do idealne miejsce na wakacje. Młodzież z całego świata przybywa tu co roku, aby spędzić miło czas. Zapraszamy do Lloret de Mar - stolicy rozrywki na Costa Brava. Długa plaża, trasy spacerowe, piękne widoki, aktywne Wam i przyjemnie spędzić czas.
  • LIoret de Mar - jeden z głównych i najbardziej popularnych ośrodków na Costa Brava, gdzie króluje słońce i dobry humor. Miasteczko słynie z niezwykłego skalistego wybrzeża i szafirowego morza. Miejskie kafejki, bary, sklepiki, w pobliżu czystego morza, niepowtarzalna atmosfera, skłaniająca się do wypoczynku i zabawy.

 

Miejsce:

Hotel Guitart Central Park *** z basenami i parkiem wodnym na Costa Brava -

Guitart Central Park jest uznawany przez wielu klientów za najlepszy obiekt hotelowy w Llloret de Mar. 400 m od plaży "Fanals" ok. 400 m od centrum. Do dyspozycji gości są leżaki i parasole. Obiekt posiada zaplecze sportowo-rekreacyjne, boisko do piłki nożnej i tenisa stołowego. Hotel z sauną, gabinetem masażu, bilard. Poza tym hotel oferuje bogaty program animacyjny dla swoich gości. Guitart Central Park cieszy się jakością obsługi, smacznym jedzeniem. Pokoje w hotelu są przestronne, 2 i 3 osobowe z klimatyzacją, w hotelu znajduje się park wodny.

 

 

Wyżywienie:

Śniadanie, obiad i kolacja w formie hotelowej restauracji. Pierwszy posiłek: obiad, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu oraz prowiant na podróż powrotną. W trakcie całodziennych wycieczek - prowiant. Bogaty bufet.

 

Program pobytu

- Wycieczka do Girony: zwiedzanie starego miasta: Katedra, Ogrody Francuzów, Rambla de la Libertat, stary projekt Gustava Eiffel, neorenesansowy Plac Niepodległości, Kolorowe domy i rzeka Oniar.

- Wycieczka do Tossa de Mar i kąpiel w średniowiecznej części miasta w zatoce piratów.

- Gry i zabawy ruchowe, tenis stołowy, gry i zabawy ruchowe. Zwiedzanie kurortu Lloret de Mar - spacer po okolicy, poznanie topografu miejscowości (m.in. gotycki kościół Sant Roma z początku XV wieku z kolorowymi dachówkami, Ratusz, Promenada, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, cmentarz z nagrobkami w stylu katalońskim secesji).

- Czas na przedstawienie - Marynarza Dona Marinera - znana rzeźba Ernesta Maragalla. Niechmy zachwycają sie słońcem i urokiem roślin - niezliczoną iloscia kaktusów i sukulentów.

-Korzystanie z wybranych animacji w Hotelu.

- Gry i zabawy na plaży iw ośrodku-turnieje; siatkówki, piłka nożna, wyścigi rzędów (skoki, wieloboje z wymyślonymi zadaniami, mecz kadra kontra koloniści)

-Zawody: zabawy pływackie, gry terenowe nad brzegiem morza,


DODATKOWE ZAJĘCIA DO WYBORU PRZEZ UCZESTNIKÓW :

1.Nauka i doskonalenie gry w siatkę pod okiem trenera

2. Zajęcia z lektorem języka angielskiego

3.Piłka nożna- technika gry oraz sztuczki piłkarskie

4.Zajęcia artystyczne

5.Nauka i doskonalenie pływania w basenie hotelowym, odnowa biologiczna

Aby wziąć udział w imprezie musi się zgłosić.

 

Program fakultatywny:

* Barcelona

CEiT EWART
ul. Wojska Polskiego 51a
34-100 Wadowice
tel. 575 090 302