2020-02-22

USTKA-POLSKA-SANTIAGO PARK

 

Obóz wypoczynkowy dla fanów lego z językiem angielskim

Umowa uczestnictwa-do wydrukowania

Termin: 2.08.2020r -  10.08.2020r. (9 dni)

Koszt wyjazdu: 1700zł

(zniżki dla uczniów Ewart oraz rodzeństw, uczestników obozów z 2019r.

Uwaga!!! Zniżka w kwocie 100zł przysługuje osobom, które wpłacą zaliczkę do 20.03.2020r)

Liczba miejsc ograniczona

 Ustka-  jest położona na Wybrzeżu Słowińskim, u ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Jest miastem portowym, uzdrowiskiem z dwoma letnimi kąpieliskami morskimi. To tutaj można zjeść świeżo złowioną rybę lub wybrać się z rybakami na nocny połów kutrem. Oprócz istniejących licznych kwater prywatnych, odnotowuje w miejscowości kilkanaście hotelów i pensjonatów. Spokojna miejscowość idealnie nadająca się do organizacji obozów i kolonii dla dzieci, to tutaj też można spędzić miło i aktywnie czas korzystając z różnorodnych atrakcji.​

Ośrodek   "Albatros"  - 10 m od morza  http://www.albatros-ustka.afr.pl/

Ośrodek Albatros  jest wspaniale położony nad samym morzem  (10 m od morza!!!)

Cicha, tonąca w zieleni okolica, czyste, nasycone morskim aerozolem powietrze sprawiają, że każdy z gości opuszcza to miejsce w pełni wypoczęty i zrelaksowany. Wielkość terenu ośrodka pozwoliła nam skutecznie połączyć strefę ciszy, na której zlokalizowane trzy budynki o charakterze pensjonatowym oraz domki dwupokojowe z pełnym węzłem sanitarnym.  zakwaterowanie w domkach  2+3 osobowe, dwupokojowe z pełnym węzłem sanitarnym.

Wyżywianie:

Śniadanie(bufet), obiad(serwowany), podwieczorek i  kolacja(bufet). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.  W trakcie całodziennych wycieczek - prowiant zamiast obiadu. 


Ramowy program pobytu:
1 dzień: zbiórka godz. 6.00  na parkingu przy dworku Mikołaja w Wadowicach, przejazd do Ustki z przerwą na pobyt w największym parku wodnym w Europie- Santiago Park. Obiad i przejazd nad morze, rozpoczynamy pobyt kolacją.
2-8 dzień:

Program obozu:

Spacer po plaży i pierwsze spotkanie z morzem, woll street- gra ekonomiczna, wieczór talentów, rozgrywki sportowe o puchar kierownika, randka w ciemno, legendarne gry towarzyskie, mecz koloniści kontra kadra, zabawy i gry integracyjne, kąpiele w morzu pod okiem ratownika, nocne kąpanie, wielka bitwa wodna, wieczorne dico show, gra terenowa i wiele innych atrakcji, konkursy z nagrodami. Dodatkowe zajęcia.
9 dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Wykwaterowanie. Pożegnanie z miastem i plażą :) wręczenie dyplomów, pamiątkowe zdjęcie, podsumowanie pobytu, pobranie prowiantu. Konkursy z nagrodami: największy zamek z piasku, zdjęcie dnia przedstawiające naszych uczestników na tle wybrzeża, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, ognisko.
Przejazd w drogę powrotną do Wadowic z postojem na zwiedzanie Zamku w Mosznej- jeden z najpiękniejszych zamków Polski(zwiedzanie z przewodnikiem)

10 dzień:

wieczorny przyjazd do WADOWIC. Zakończenie obozu.
 

DODATKOWE ZAJĘCIA DO WYBORU PRZEZ UCZESTNIKÓW:

1.Zajęcia z lektorem języka angielskiego

  • zajęcia maja na celu przełamanie chęci mówienia w języku angielskim na co dzień, będą to zajęcia atrakcyjne dla uczestników przełamujące barierę językową prowadzone w formie zabawowej...

2.Zajęcia sportowe

  • Piłka nożna, rugby, piłka ręczna, zbijak, siatkówka na plaży-zajęcia do wyboru przez uczestników.

3.Zajęcia dla fanów lego oraz gier komputerowych

  • zajęcia mające na celu poszerzenie wiedzy na temat gier kopmuterowych oraz warsztaty klocków lego-każdy uczestnik, który chce zapisać  się na warsztaty zabiera ze sobą swój ulubiony zestaw klocków lego spakowany do małego pudełka.

4.Wycieczki rowerowe

Wycieczki rowerowe po okolicy pod opieką instruktora

Cena zawiera:
- przejazd komfortowym autokarem z uchylnymi siedzeniami, klimatyzacją, barkiem, wideo.
- zakwaterowanie w domkach. 3+2 w dwóch pokojach- dwa pokoje z pełnym węzłem sanitarnym.
- Wyżywienie: cztery posiłki dziennie- BOGATY  BUFET.
- pełna opieka pedagogiczna, opieka medyczna, ratownik w ośrodku + ratownicy na plaży oraz trenerzy do prowadzenia zajęć.
- korzystanie bezpłatnie i atrakcji obiektu,
- ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków podczas całego pobytu.
- atrakcyjny program sportowy z nagrodami prowadzony przez nauczycieli i trenerów!!!

- realizację programu


Informacje praktyczne:
Sugerowane kieszonkowe: minimum 100zł. Należy zabrać ze sobą nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z filtrem UV, legitymację szkolną, umowę uczestnictwa

 Płatności i zgłoszenia na obóz w trzech krokach:

1.Zgłoszenia uczestników prosimy kierować na adres biuro@ewart-kursy.pl lub telefonicznie na numer 791224510 oraz wydrukować umowę uczestnictwa, wypełnić ją i dostarczyć do biura Ewart lub wysłać na adres meilowy. CKIK Ewart  Ul.Wojska Polskiego 51a, 34-100 Wadowice

2.Zaliczkę w kwocie 400zł należy wpłacić do 30 marca na konto podane niżej, co będzie warunkiem kwalifikacji uczestnika na obóz. Wpisując dane uczestnika i obóz, który się wybiera. Bank Spółdzielczy nr konta:  59811000002001004799230001

3. Resztę kwoty prosimy wpłacić na 21 dni przed rozpoczęciem obozu.

  • Liczba miejsc ograniczonaOrganizator zastrzega sobie zmiany w programie z przyczyn niezależnych od organizatora.
  • Zdjęcia i filmy z obozu będą na bieżąco umieszczane  na naszej stronie na facebooku(rodzic będzie mógł na bieżąco zobaczyć, jak dzieci spędzają czas na obozie)