2020-02-11

GRECJA – RIVIERA OLIMPIJSKA- Olimpic beach

Obóz wypoczynkowo-sportowy  10-18 lat

Termin: 19.07.2020r -  29.07.2020r. (10 dni)

 

Koszt wyjazdu: 1900 zł(zniżki dla uczniów Ewart oraz rodzeństw i uczestników obozów z 2019r, zabieramy także osoby dorosłe)

 

Liczba miejsc ograniczona

 

Przy zgłoszeniu  do 20.03.2020r,  uczestnik zostanie objęty

zniżką w kwocie 100zł.

 

 

Olimpic Beach

Miejscowość wypoczynkowa położona na Riwierze Olimpijskiej, nad Zatoką Termajską, w sąsiedztwie Paralia, ok. 4 km od Katerini, 70 km od Salonik. Otoczona sosnowymi lasami, z widokiem na Olimp. Jej niewątpliwą atrakcją jest deptak prowadzący do Paralii i szeroka, piaszczysta plaża. Miasteczko  Olimpic Beach w centralnej części Riwiery Olimpijskiej z niezwykle pięknymi i wygodnymi, piaszczystymi plażami. Szeroka oferta sportów wodnych, błękitna, czysta woda, świetna lokalizacja na dłuższe i krótsze wycieczki, wiele możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają, że jest to miejsce przyciągające w sezonie rzesze turystów. Gościnność mieszkańców, rodzinna atmosfera i nieco niższe ceny niż w pobliskich kurortach to niewątpliwe atuty tego miejsca.

 

Hotel Banbus***  z basenem, w skład którego wchodzą trzy budynki

Apartamenty London(nowy budynek), pokoje 2,3 osobowe oraz studia dla rodzin, każdy pokój z łazienkami, lodówką, TV, z balkonem. Grupa ma wyłączność tego budynku dla siebie. Na dole jest sala, którą  wykorzystamy  dla młodzieży np. do wspólnych spotkań informacyjnych, dyskotek. Jadalnia znajduje się obok w hotelu. Pokoje są codziennie sprzątane, ręczniki są wymieniane raz na 3 dni, chyba że są brudne, też będą wymienione częściej. Kuchnia jest pachnąca po remoncie, w menu jest duży wybór jedzenia. Można nawet sobie samemu coś zażyczyć dla grupy według uznania. Wszystkie posiłki są w formie bufetu szwedzkiego , do posiłków podawany jest sok i woda źródlana.

Do śniadania podawana jest herbata, kawa, mleko, sok i woda źródlana. Główna atrakcją hotelu jest duży basen z leżakami, bar, stół do ping-ponga, boisko do siatkówki i piłki nożnej oraz plac zabaw. Oczywiście na terenie hotelu jest dostęp do bezpłatnego Wi-fi.

Klimatyzacja w cenie.

Program pobytu:

-19.07.2020r – godz. 14.oo,  wyjazd z Wadowic, nocny przejazd przez Węgry, Serbię, Macedonię do Grecji
-20.07.2020r-  przyjazd do Grecji ok. 11.oo rano, zakwaterowanie, zaczynamy wypoczynek obiadem

 19.07.2020r – 28.07.2020r realizacja programu plus wycieczki fakultatywne

Program pobytu:

Spacer po plaży i pierwsze spotkanie z morzem, woll street- gra ekonomiczna

Wieczór talentów, rozgrywki sportowe o puchar kierownika, randka w ciemno

Legendarne gry towarzyskie, mecz koloniści kontra kadra, zabawy i gry w wodzie na basenie

Kąpiele w morzu pod okiem ratownika, wycieczka autokarowa - objazdowa po Riwierze Olimpijskiej

Nocne kąpanie, wieczorne dico show, dodatkowe zajęcia.

Wycieczka do zamku Platamonas,  który stoi na szczycie wzgórza wyłaniającego się z morza: 

Średniowieczne dzieło krzyżowców z 1204 roku. Otoczony solidnymi murami, w północnej części zamku wybudowano potężną, ośmioboczną wieżę. Twierdza miała strzec przejścia między górami a morzem na południe. Warownia miała  trzymać kontrolę nad całą Zatoką Termajską. Gratka dla miłośników historii.

 

* 28.07.2020r – 10 dzień - śniadanie, obiad, wyjazd do kraju w godzinach wieczornych (jesteśmy jeszcze cały dzień w Grecji)

* 29.07.2020r – przyjazd do Wadowic w godzinach wieczornych *
 

Cena zawiera:

*wyżywienie 3 razy dziennie (śniadanie, lunch, kolacja)- w formie bufetu szwedzkiego

*klimatyzacja w cenie

*opieka polsko-greckiego rezydenta

*lekarz na wyzwanie

* opieka ratownika na plaży

* 9 dzień cały spędzamy w Grecji, wyjazd do domu wieczorem ostatniego dnia
* opieka rezydenta i kadry pedagogicznej
* program turystyczny w cenie imprezy

* dla dorosłych wino do Kolacji
* ubezpieczenie KL  i NNW

*licencja turystyczna i gwarancja turystyczna

 

Transport autokarem

* autokar lux (klimatyzacja, WC, barek, DVD)
* przejazd przez Węgry, Serbię  i Macedonię

* współpracujemy tylko z  sprawdzonymi i doświadczonymi firmami transportowymi

 

Wycieczki fakultatywne

 

METEORY - Cena 25 Euro.

Wycieczka do "wiszących klasztorów" tak zwanego ósmego cudu świata. Nieprawdopodobne wrażenia zwiedzania unikalnego na skalę światową masywu skalnego z "przylepionymi" do niego bizantyjskimi klasztorami. Ponadto wizyta w prawdziwej wytwórni bizantyjskich ikon, połączona z pokazem metod ich wytwarzania oraz możliwością zakupów. W klasztorach do Państwa dyspozycji jest dodatkowy przewodnik.

 

SKIATHOS rejs - Cena 38 Euro .

Całodzienna wycieczka na malowniczą wyspę Archipelagu Sporad. Podczas rejsu wyśmienita  zabawa na statku kapitana Kostasa połączona z nauką Zorby i degustacją Metaxy, na wyspie  zwiedzanie oraz plażowanie na plaży Koukounaries słynącej w świecie ze "złotego" piasku.

 

 Atrakcje wodne- ok. 25 euro

Banan, szybka łódź  motorowa, koła albo leżanka wodna- uczestnicy wybierają jedną z atrakcji i realizują ją w grupie.

 

Informacje praktyczne:


Sugerowane kieszonkowe: minimum 50 EUR ( posiłek w drodze do Grecji ok 10 eu i posiłek w drodze powrotnej ok. 10 euro plus  drobne wydatki) oraz pieniądze na wybrane wycieczki fakultatywne. Należy zabrać ze sobą nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z filtrem UV. (sprawdzane paszporty lub dowody osobiste. 

Ważne informacje:
Uczestnicy powinni posiadać:
na wyjazd należy zabrać aktualny paszport lub dowód osobisty, wypełnioną kartę uczestnictwa, należy przekazać do biura na  21 dni przed rozpoczęciem turnusu, przybory toaletowe, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, pościel do mobil-homów,  wygodne obuwie, strój sportowy, nakrycie głowy, kieszonkowe ok. 50 EURO /na wybrane przez siebie wycieczki/ .


Dodatkowo płatne opcjonalnie:
- wycieczki fakultatywne
- 10zł opłata na fundusz Gwarancyjny

 

Płatności i zgłoszenia na obóz w trzech krokach:

1.Zgłoszenia uczestników prosimy kierować na adres biuro@ewart-kursy.pl lub telefonicznie na numer 575090302, następnie wpłacamy zaliczkę w kwocie 400zł i  wypełniamy  umowę uczestnictwa, wypełniamy ją i dostarczamy do biura Ewart lub wysyłamy na adres meilowy biuro@ewart-kursy.pl

 

CEiT Ewart  Ul.Wojska Polskiego 51a,

34-100 Wadowice

 

2.Zaliczkę w kwocie 400zł należy wpłacić do 20 marca na konto podane niżej, co będzie warunkiem kwalifikacji uczestnika na obóz. Wpisując dane uczestnika i obóz, który się wybiera. Bank Spółdzielczy nr konta:  59811000002001004799230001

 

3. Resztę kwoty prosimy wpłacić na 21 dni przed rozpoczęciem obozu.

 

  • Liczba miejsc ograniczona

 

  • Organizator zastrzega sobie zmiany w programie z przyczyn niezależnych od organizatora.

 

  • Zdjęcia i filmy z obozu będą na bieżąco umieszczane  na naszej stronie na Facebooku(rodzic będzie mógł na bieżąco zobaczyć, jak dzieci spędzają czas na obozie)