Strona 1 z 30  > >>

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO w szkole na Kopcu
dalej...
ZAWODY PŁYWACKIE 16.06 OD 13:00
dalej...
DARMOWE LEKCJE (11.06 - 15.06.2018)

Podobnie jak w latach ubiegłych wszystkich kursantów CKiK EWART zapraszamy na cotygodniowe zajęcia dodatkowe. Prosimy o przypomnienie sobie regulaminu korzystania z zajęć darmowych.


dalej...
OLIMIPADA Z EWARTEM NA KOPCU
dalej...
OBÓZ CHORWACJA

CHORWACJA, BOŚNIA I HERCEGOWINA

 

 

Obóz językowo-sportowy


Termin: 17.08.2018r -  28.08.2018 r. ( 9 noclegów)

Koszt wyjazdu: 2100 zł

 

Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się w piątek  20.07.2018r  od 20.00 w siedzibie EWART w Wadowicach przy ulicy Wojska polskiego 51a(obok Młyna).


Zalecamy także aby wyposażyć dzieci  w europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ w celu łatwiejszego dostępu dzieci do opieki zdrowotnej we Włoszech, jest wydawana bezpłatnie na poczekaniu w Narodowym funduszu zdrowia w Krakowie przy ulicy Batorego 24. Bliższe informacje dostępne pod numerem telefonu

12 298 83 39.

 

 

 • CHORWACJA - Dalmacja na której, leży Makarska Riviera to gorący wypoczynek, niekończące się plaże, niezapomniane widoki, klimat południa oraz tysiące okazji do miłego i atrakcyjnego spędzenia czasu wolnego, to tutaj można zobaczyć krystalicznie czyste morze, a po drugiej stronie wysokie skaliste góry. Zobaczymy piękną starówkę, wykąpiemy sie w morzu i zwiedzimy śliczne portowe.

 

 • Trogir -  jest miastem portowym na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, znajdującym się w środkowej Dalmacji. Połączony podnoszonym mostem z wyspą Čiovo

Starówka Trogiru wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO od 1997 roku. Zwarta, średniowieczna starówka Trogiru położona jest na wyspie. Wzdłuż portu znajduje się wysadzany palmami, szeroki bulwar, wokół którego skupia się wieczorne życie miasta. Znajdują się tam najważniejsze zabytki, ale też restauracje, bary i hotele. Historyczne centrum za pomocą mostu połączone jest z kontynentalną częścią Chorwacji.Zakwaterowanie:

Apartamenty Medena         (http://www.apartmani-medena.hr)

Obiekt kolonijny na riwierze Makarskiej to jedyny wyspecjalizowany nowoczesny obiekt wypoczynkowy nad Adriatykiem przyjmujący dzieci i młodzież - nowo otwarty, najbardziej luksusowy i nowoczesny obiekt dla młodzieży w Chorwacji - specjalizujący się w turystyce dziecięcej i młodzieżowej - ulokowany nad samym morzem, jedynie kilka metrów od najpiękniejszych żwirowych plaż Riwiery Makarskiej - kilkuosobowe domki 5+1 i 3+1 z łazienkami, klimatyzacją i ogrzewaniem, SAT LCD TV, lodówką mini-bar, klimatyzowana i ogrzewana restauracja/sala zabaw – bar, nagłośnienie, pokaz świateł, projektor, telewizory plazmowe - kawiarnia i restauracja oferująca wyżywienie, pizze, słodycze i ciasta - wielki taras restauracyjny - wielofunkcyjne boisko sportowe – piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka - nowocześnie wyposażona kuchnia zgodnie ze standardami HACCP - śródziemnomorskie sadownictwo, zielone tereny i ogród oliwny z miejscem pod gołym niebem przeznaczonym do zajęć edukacyjnych i rekreacyjnych oraz warsztaty wśród przyrody - mini market - bezpłatne korzystanie z kajaków, kanui, rowerów, rolek, tenisa stołowego, pikado- które są na wyposażeniu obiektu OBIEKT WRAZ Z NALEŻĄCYM DO NIEGO TERENEM JEST W CAŁOŚCI OGRODZONY I ZAMKNIĘTYWyżywienie:
Śniadanie, obiad kolacja-3 posiłki w formie bufetu w restauracji hotelowej. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.  W trakcie całodziennych wycieczek - prowiant zamiast obiadu.

 


Program pobytu:

 • Wodospady Kravice- odwiedzimy jedne z najładniejszych wodospadów Bośni i Hercegowiny, z zimną i krystalicznie czystą wodą, gdzie każdy będzie mógł się wykąpać pod okiem ratowników i zrobić niezapomniane zdjęcia
 • Medjugorie- zobaczymy miejsce objawień Matki Bożej, wyjdziemy na górę „Podbrdo", zwiedzimy miejsca, gdzie co roku przyjeżdżają miliony pielgrzymów z całego świata...
 • Gry i zabawy na plaży - turnieje; siatkówki plażowej, piłki nożnej, piłki wodnej, kometki, ringo, talerz, wyścigi rzędów (skoki, wieloboje z wymyślnymi zadaniami, mecz kadra kontra koloniści)
 • Zawody: zawody pływackie (pod nadzorem ratownika), zabawy ruchowe, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe
 • Konkursy z nagrodami:  zdjęcie dnia przedstawiające naszych uczestników na tle wybrzeża Lioret de Mar, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, pokaz na koniec obozu, randka w ciemno, wybór miss i mistera, konkurs piosenki polskiej Dyskoteki Gry i zabawy świetlicowe.

 

 

Dodatkowo oferujemy do wyboru zajęcia:

 

Piłka nożna - ZAJĘCIA Z TRENEREM

 

Siatkówka - ZAJĘCIA Z TRENEREM

 

Pływanie - ZAJĘCIA Z INSTRUKTORAMI

 

Kajaki - WYPRAWY KAJAKOWE W GRUPIE PLUS ZAWODY

 

Rowery - WYCIECZKI ROWEROWE W GRUPIE

 

Rolki - ZAJĘCIA NA ROLKACH

 

 

Zajęcia z naszymi uczestnikami będą prowadzili animatorzy w języku angielskim

 

Program fakultatywny:


 1. Wycieczka łodzią podwodną- zwiedzanie podwodnego świata z podwodnej łodzi, która posiada szklane ściany, niezapomniana przygoda…. Koszt 25 eu/os
 2. Wycieczka szybką łodzią sportową z nutką adrenaliny....Koszt  30 eu/os
 3. Plitwickie jeziora!!!  Zwiedzanie jednej z największych atrakcji Chorwacji- koszt 15eu/os
 4. Fish Picnic na wybraną wyspę -  najpopularniejszą i cieszącą się  dużym powodzeniem jest całodzienna wyprawa statkiem(Fish Picnic) na wyspę Bol jest to rejs statkiem, z przystankami na kąpiel, opalanie się. Koszt 25 eu/osCena zawiera:
- przejazd komfortowym autokarem z uchylnymi siedzeniami, klimatyzacją, barkiem, wideo.
- zakwaterowanie w domkach 6 i 4 osobowych z klimatyzacja i łazienkami.
- Wyżywienie: trzy posiłki dziennie- BOGATY  BUFET.
- pełna opieka pedagogiczna, opieka medyczna, ratownik z Polski + ratownicy na plaży oraz rezydent.
- korzystanie bezpłatnie z plaży
- bezpłatne dyskoteki w hotelu
- ubezpieczenie od kosztów leczenia  i nieszczęśliwych wypadków podczas całego pobytu.
- opłaty drogowe, parkingi,
- atrakcyjny program sportowy z nagrodami prowadzony przez nauczycieli i trenerów!!!
- opłata klimatyczna  w cenie pobytu !!!CENA NIE ZAWIERA:
- Składki na Narodowy Fundusz Gwarancyjny: 10zł/os. oraz dodatkowych wycieczekRamowy program pobytu:
1 dzień: zbiórka godz. 18.30  na parkingu przy dworku Mikołaja w Wadowicach, przejazd nocny do Chorwacji.
2 dzień: przyjazd ok. południa  do Trogiru ,zwiad terenowy, poznanie okolicy, zakwaterowanie w hotelu wg. programu,  pierwszy posiłek obiad.
2-7 dzień:
wypoczynek,
wodne i słoneczne szaleństwa,
dyskoteki,
konkursy na plaży,
zwiedzenia okolicy,
realizacja wycieczek fakultatywnych,
rozgrywanie zawodów sportowych dla chętnych.
8 dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Wykwaterowanie. Pożegnanie z miastem i plażą :) Przejazd grupy do Medjugorie oraz realizacja programu, 10 dzień, Przejazd w drogę powrotną do Polski.
11 dzień: przyjazd do Polski w godzinach dopołudniowych. Zakończenie obozu.

/9 dni na miejscu/,  1 i 10 dzień w podróży :( ale będzie wesoło i sympatycznie.
ZAPRASZAMY I PROSIMY ZABRAĆ DUŻO DOBREGO HUMORU :)
Informacje praktyczne:
Sugerowane kieszonkowe: minimum 50 EUR ( drobne wydatki) oraz pieniądze na wybrane wycieczki fakultatywne. Należy zabrać ze sobą nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z filtrem UV.  paszport lub dowód osobisty, Przejazd na trasie Wadowice- Trogir-Medjugorie.
Ważne informacje:
Uczestnicy powinni posiadać:
na wyjazd należy zabrać aktualny paszport lub dowód osobisty(prosimy o sprawdzenie daty ważności), wypełnioną kartę uczestnictwa,  ręcznik plażowy, przybory toaletowe, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, wygodne obuwie, strój sportowy, nakrycie głowy, kieszonkowe ok. 50 EURO /na wybrane przez siebie wycieczki/ .


Dodatkowo płatne opcjonalnie:
- wycieczki fakultatywne
- prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 euro)


 

Płatności i zgłoszenia na obóz w trzech krokach:

1.Zgłoszenia uczestników prosimy kierować na adres biuro@ewart-kursy.pl lub telefonicznie na numer 791224510, następnie prosimy  wydrukować umowę uczestnictwa, wypełnić ją i dostarczyć do biura Ewart lub wysłać na adres meilowy. CKIK Ewart  Ul.Wojska Polskiego 51a, 34-100 Wadowice

 

2.Zaliczkę w kwocie 400zł należy wpłacić  na konto podane niżej, co będzie warunkiem kwalifikacji uczestnika na obóz. Wpisując dane uczestnika i obóz, który się wybiera. Bank Spółdzielczy nr konta:  59 8110 0000 2001 0047 9923 0001.

 

3. Resztę kwoty prosimy wpłacić na 21 dni przed rozpoczęciem obozu.

 

 • Liczba miejsc ograniczona

 

 • Organizator zastrzega sobie zmiany w programie z przyczyn niezależnych od organizatora.

 

 • Zdjęcia i filmy z obozu będą na bieżąco umieszczane  na naszej stronie na Facebooku(rodzic będzie mógł na bieżąco zobaczyć, jak dzieci spędzają czas na obozie)