Strona 1 z 32  > >>

JASTRZĘBIA GÓRA
PRZYPOMINAMY, ŻE WYJAZD DO JASTRZĘBIEJ GÓRY JEST W PIĄTEK 9.SIERPNIA.2019.
dalej...
OSTATNIE MIEJSCA
dalej...
OBÓZ W HISZPANII ROZPOCZĘTY
dalej...
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Wszystkim naszym Słuchaczom dziękujemy za kolejny, wspólny rok pracy. Z wielką radością gratulujemy postępów!!! Mamy nadzieję, że posługiwanie się językami angielskim bądź niemieckim przyniesie Wam wiele radości i mnóstwo sukcesów:) Tym, którzy uczyli się z nami matematyki, fizyki, chemii, historii, języka polskiego życzymy cudownych, słonecznych wakacji i serdecznie zapraszamy we wrześniu na nowe zajęcia.

Pozdrawiamy, 
Ewa Adamus wraz z całym zespołem CEiT EWART


dalej...
O nas

 

 

NOWY NUMER TELEFONU DO SEKRETARIATU

575 09 03 02

Centrum Korepetycji i Kursów EWART to wspólne dzieło pełnych entuzjazmu i zaangażowania nauczycieli. EWART jest niezwykłym miejscem, które od ponad sześciu lat wspiera dzieci, młodzież i dorosłych na każdym etapie edukacji.

NOWOCZESNA SZKOŁA ZORIENTOWANA NA EFEKTY

Jeśli szukasz miejsca, w którym wspiera się innowacyjne rozwiązania i metody, kierując się skutecznością nauki, to trafiłeś idealnie! Wykorzystywanie materiałów zawierających tekst, grafikę, dźwięk i obraz wideo w znacznym stopniu wspomagają słuchaczy na każdym poziomie edukacji. Korzystamy z tablic multimedialnych, e-podręczników, programów wspomagających proces przyswajania wiedzy.

CO WYRÓŻNIA EWART

Nauka języków, która sprawia radość, to filozofia CKiK EWART. Odzwierciedla to  wystrój wnętrza siedziby i przede wszystkim – dobrane metody i techniki nauczania. Radośni nauczyciele wprowadzą Cię w sielankowe miejsce, zaszczepią optymizm i uwierzą, że dasz radę! Będziesz uczyć się z przyjemnością i twoja nauka będzie efektywna!

LICZY SIĘ JAKOŚĆ LEKCJI

Autorskie plany zajęć są tworzone przez nauczycieli CKiK EWART na każdą lekcję, dla każdej grupy i dla każdego poziomu. To nasz standard wpisany na stałe w sposób prowadzenia zajęć.

Głównym celem autorskich planów jest kontrola jakości oraz poprawna organizacja lekcji w zgodzie z metodami i technikami. Możesz mieć pewność, że każda lekcja w EWART jest profesjonalnie przygotowana!

ANALIZA POTRZEB

Na pierwszym umówionym spotkaniu metodyk przeprowadzi z tobą wywiad odnośnie do twoich celów związanych z nauką. W zależności od tego ustalony zostanie twój indywidualny plan nauki. Zadzwoń do szkoły i umów się już dziś!


Oferta EWART:

  • - kursy i korepetycje z języków obcych (języka angielskiego, niemieckiego)
  • - korepetycje z pozostałych przedmiotów szkolnych (matematyka, języka polski, chemia, biologia i fizyka)
  • - zajęcia z zakresu terapii pedagogicznej (nauka czytania, pisania, zajęcia z logopedą)
  • - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, egzaminów gimnazjalnych i matury
  • - zajęcia rozwijające i poszerzające wiedzę z każdego przedmiotu
  • - treningi pamięci i koncentracji uwagi metodą Szkoły Pamięci Wojakowskich
  • - kursy językowe przygotowujące do egzaminów państwowych (KET, PET, FCE, CAE, CPE)
  • - nauka pływania na każdym etapie (zajęcia indywidualne, w małych grupach, sekcja pływacka)
  • - korekcja wad postawy
  • - obozy sportowo-językowe (narciarskie, snowboardowe, piłkarskie, taneczne, siatkarskie i pływackie)

 


Nie musisz szukać już nauczycieli po całym powiecie, bo oni czekają na Ciebie w EWART. Wystarczy, że skontaktujesz się z Centrum i umówisz się na kurs lub korepetycje z interesującego cię przedmiotu, a uczyć cię będzie nauczyciel, który lubi swój przedmiot i uczy go z pasją. Z pewnością nie będą to lekcje nudne – z uwagi na to, że docenia się tu wagę nowoczesnych technologii – uczniowi służą tablica interaktywna i platforma edukacyjna. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach, a zapisywać się można cały rok. Głównym celem korepetycji jest poprawienie wyników w nauce, nadrobienie zaległości, systematyczne przygotowanie do klasówek, jak również zachęcenie do nauki. Nauka w małych grupach daje dużo korzyści: łatwiej jest wyeliminować czynniki wywołujące stres, uczniowie motywują się wzajemnie, zauważają, że nie są same ze swoimi problemami szkolnymi i nabierają pewności siebie. Dołącz do nas, a przekonasz się, że nauka i odpoczynek mogą sprawiać radość.

Szkoła posiada wpis do REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH

(WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W KRAKOWIE)

nr ewidencyjny: 2.12/00265/2014,

a także do EWIDENCJI SZKÓŁ I PLACÓWEK NIEPUBLICZNYCH

(POWIAT WADOWICKI) pod numerem 96.

 

Znalezione obrazy dla zapytania tu honorujemy karta dużej rodziny

Google+