O nas

Centrum Edukacji i Turystyki EWART to wspólne dzieło pełnych entuzjazmu i pasji nauczycieli. EWART jest niezwykłym miejscem, które od 2011 roku odpowiada na potrzeby dzieci, młodzieży i dorosłych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Podstawowymi filarami EWARTU są edukacja i turystyka. To u nas nauczysz się języków obcych, zrozumiesz matematykę, fizykę, chemię, biologię, historię, przygotujesz się do egzaminów i sprawdzianów. Prowadzimy zajęcia ze wszystkich przedmiotów szkolnych, dostosowując się do Twoich wymagań i oczekiwań. Nasz metodyk na pierwszym spotkaniu pomoże dobrać dla Ciebie grupę lub zaprosi Cię na zajęcia indywidualne. Dbamy nie tylko o sferę umysłową, lecz także, prowadząc naukę pływania wraz z korekcją wad postawy, o zdrowie naszych uczniów.

Drugi filar to turystyka – organizujemy wycieczki szkolne, zielone szkoły w Polsce jak również za ganicą a w czasie wakacji, ferii zimowych wyjeżdżamy z naszymi podopiecznymi na obozy, kolonie oraz wycieczki.

 

 

Jak uczymy?

Dla nas najważniejszy jest uczeń i jego cele. Dopasowujemy metody, sposób uczenia do konkretnego ucznia. Bardzo często korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, które przekładają się na skuteczność nauki. Korzystamy z tablic i monitorów interaktywnych, podręczników multimedialnych, aplikacji i wszelkich dobrodziejstw techniki.

Kto uczy?

Jesteśmy przekonani, że nauczyciel jest osobą o niezwykłej misji. Dlatego wśród naszej kadry są tylko ci, którzy kochają swoją pracę, kochają uczniów i zależy im na rozwoju swych podopiecznych. Radośni nauczyciele zaszczepią optymizm i uwierzą, że dasz radę!

Szkoła posiada wpis do Rejestru Instytucji szkoleniowych (Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie) nr ewidencyjny: 2.12/00265/2014, a także do ewidencji szkół i placówek niepublicznych (powiat wadowicki) pod numerem 96.